Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Úspech ste VY!

Osobná skúsenosť


Ako som sa dostala k švajčiarskym výrobkom?

Pred siedmimi rokmi, keď som prišla do rodiny svojho (teraz už) manžela, som zistila, že jedlo mojej druhej maminy má takú inú (lepšiu) chuť. Aj keď v podstate varila to, čo ja. Snažila som sa jej recepty napodobniť dochutením tradičným korením, ale nešlo mi to. Až pokiaľ mi mamina nepovedala, že používa špeciálne švajčiarske koreniny. Automaticky som ju požiadala, aby mi ich objednala. Mamina mi samozrejme povedala aj o ostatných výrobkoch, ktoré nakupuje a v čom všetkom jej pomáhajú a tak som sa zoznámila so švajčiarskymi výrobkami.

Následne na to nás navštívila organizátorka, ktorá s týmito výrobkami pracuje už veľa rokov a predstavila nám aj iné výrobky a tak som sa o to začala zaujímať sama. Asi po dvoch rokoch používania a vlastnej, iba pozitívnej, skúsenosti nielen z koreninami, ale aj rôznymi krémami či sirupmi, ktoré pomohli odstrániť rôzne zdravotné alebo pohybové problémy celej mojej rodiny, som sa rozhodla, že chcem aj ja ďalej posúvať túto dobrú skúsenosť a poradiť aj iným, ako si zlepšiť nielen kvalitu jedla, ale hlavne zdravia.

Preto som už štvrtý rok oficiálnym poradcom švajčiarskych výrobkov, ktoré môžem odporučiť naozaj všetkým, pretože sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Od malých detí (mám to odskúšané na mojej už teraz 5 ročnej dcérke a dvojročnom synovi), až po dôchodcov (mnohé výrobky používajú moji rodičia a svokrovci).

 

TOPlist