Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Úspech ste VY!

Rady a tipy

 

Ako možno hľadať nové kontakty?

     Existuje mnoho spôsobov, ako môžete šíriť činnosť, ktorú si zo stránky vyberiete. Nižšie vám ponúkam niekoľko najčastejšie používaných spôsobov.
 


 

Internetový vyhľadávač

Keď si zadáte do vyhľadávača  kľúčové slova, ako napr. práca, spolupráca, brigáda, zamestnanie a vôbec všetko, čo sa týka pracovnej ponuky, vyhľadávač Vám vyhodí obrovské množstvo inzertných serverov a portálov, kde sa dá inzerovať. Inzerujte všade, kde to len ide! Čím viac budete inzerovať, čím vyššie úsilie vynaložíte, tým vyššie príjmy môžete dosiahnúť. Tieto inzeráty vkladajte do rôznych rubrík, ako sú napríklad:

  • Administrátíva
  • Obchod a predaj
  • Služby
  • Ostatná práca
  • Počítače, informatika
  • Práca cez internet
  • Práca na doma

Pozor, nie všade Vám dovolia vložiť inzerát do neprislúchajúcej kategórie, buď ho vymažú alebo, v horšom prípade,  Vám zablokujú ďalší prístup na server.

Na rôznych inzertných portáloch nájdete aj napr. ľudí, ktorí hľadajú prácu. Títo ľudia zvyknú uvádzať aj svoju e-mailovú adresu, takže ich môžete jednoducho kontaktovať s Vašou pracovnou ponukou.

Zadávajte inzeráty čo možno najčastejšie (každý deň). Vyplatí sa to! Každý deň sa Váš inzerát dostáva nižšie a nižšie. To znamená, že ak zadáte inzerát dnes, tak zajtra už môže byť v spodnej časti inzertného serveru.

Niektoré inzertné servery ponúkajú inzerciu zadarmo, niektoré za poplatok, tak pozor na to. Na tejto stránke tiež ponúkam niekoľko inzertných portálov - podrobnosti nájdete TU. 

Email alebo telefón na databázu vašich kontaktov

Ak vlastníte vlastnú databázu kontaktov, môže byť email najlepšou formou pre šírenie tejto spolupráce. Odporučte svojim známym, kamarátom či rodine. Pretože určite každý dnes potrebuje nejaké to euro navyše a vy im môžete pomôcť zlepšiť si finančnú situáciu.

 
 
 
Odporúčanie na sociálnej sieti
 
Kto dnes nie je na Facebooku? Pomôžete svojim odporúčaním svojim priateľom? Opíšte svoju skúsenosť s nami a podeľte sa o ňu so svojimi priateľmi. Výhodou takéhoto odporúčania je, že ho môžu vidieť i priatelia vašich priateľov.

 
 
 
Vlastný článok na webe alebo blogu
 
Tí, ktorí majú svoj vlastný web alebo blog môžu napísať napríklad recenziu na našu činnosť. Môžu si napísať vlastné hodnotenie ponúkanej činnosti, jej výhody či nevýhody a tak si nájdu tých , partnerov, klientov či poradcov ponúkaných činností.


 

Letáky

 
Letáky sú tiež výborné v získavaní nových ľudí. Tento spôsob inzercie je časovo a manuálne náročnejší, ale rovná sa skvelému výsledku.
Kde sa dajú použiť letáky? Aj s týmto Vám poradíme. Jedným zo spôsobov je "hádzanie" letákov do schránok. Aj tak sa dá, ale treba zaútočiť na miesta, kde kolujú davy ľudí. Zoberte si všetky čakárne u zubárov, lekárov, v nemocniciach, očné ambulancie, autobusové a vlakové stanice, škôlky...
Čo budú ľudia robiť, keď čakajú, kým sa dostanú k lekárovi? Budú čítať. Tieto letáky stačia, keď budú vo formáte A6, nemusia byť vôbec veľké.

 
 
 
Úrad práce
 
Ďalšia možnosť je úrad práce, ktorý sa nachádza v každej obci alebo meste. Urobte si na PC leták vo formáte A4 a dole urobte trhačku s Vašim e-mailom. Uvidíte, koľko ľudí sa Vám ozve. Aj s týmto druhom inzercie sú dobré skúsenosti.  Avšak niektoré úrady práce si neželajú, aby sa vylepovali iné ponuky práce, ako uvádzajú oni. Preto sa vopred uistite, že na ich nástenku váš leták môžete vylepiť.

 

 
Reklamný odkaz
 
Veľmi efektívnou formou propagácie môže byť reklamný odkaz umiestnený na vašich vysoko navštevovaných stránkach. Vytvorte si preň záložku "Odporúčame" alebo "Náš tip". Napriek tomu, že ide o reklamný formát, pre návštevníka má vyššiu váhu ako štandardná reklama. Úspešné weby už tento formát využívajú. Pridajte sa k nim!

 
 
 
Novinová inzercia, regiónálne týždenníky, riadková a plošná inzercia
 
Tento druh inzercie je výborný pre všetkých, ktorí sa chcú stať skutočnými tím manažérmi a vedia organizovať svoj tím.
Môžete inzerovať napr. aj v novinách obchodných reťazcov (Kaufland, TESCO...). Záleží to len na Vašej fantázií.

 

Rada na záver: V prípade, že chcte byť v akomkoľvek projekte, ktorý ste si vybrali úspešná/ý je potrebné svedomito a systematicky pracovať a hlavne "buďte trpezliví". Dnes Vám nikto nedá nič zadarmo a ľudové príslovie: "Bez práce nie sú koláče", v tomto prípade platí na 100%.

 


 

"Nikdy sa nevzdávaj a choď v ústrety svojim snom"
 
 

 

 
 
 

 

 

 

TOPlist